Άρθρο υποψήφιο για Best Paper στο Strategic Management Society

Aρθρο του υποψηφίου διδάκτορα Σ. Βουρλούμη και του καθηγητή Β. Παπαδάκη με τίτλο, “The Pursuit of Power: Coalitions, Coalitional Politics and Strategic Decision Making”,  έγινε δεκτό για παρουσίαση στο Strategic Management Society Conference, το μεγαλύτερο συνέδριο Στρατηγικής παγκόσμια, το οποίο θα διεξαχθεί στο Houston του Texas από 28-31 Οκτωβρίου 2017. Μάλιστα είναι υποψήφιο για best paper του συνεδρίου.

Το γράμμα της αποδοχής βρίσκεται εδώ.

ΑΡΧΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Άρθρο υποψήφιο για Best Paper στο Strategic Management Society